Četvrta Tehnološka studija slučaja "Tech Case Study 2022."

Opšte vestiStudentske vesti

Otvorene su prijave za Tehnološku studiju slučaja Tech Case Study 2022!

Tehnološko-metalurški fakultet organizuje četvrtu Tehnološku studiju slučaja „Tech Case Study 2022“ za učenike završnih godina srednjih škola na teritoriji Srbije. Takmičenje je nastalo na inicijativu Saveza studenata TMF-a sa željom da se upoznate sa profesijom tehnologa i testirate svoje inženjerske veštine kroz rešavanje problema iz privrede. Kroz posetu laboratorijama i radionicama na fakultetu upoznaćete se sa aktuelnim istraživanjima i imaćete priliku da ih primenite u rešavanju studije slučaja.

Takmičenje je podržalo Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, a ove godine se organizuje i u saradnji sa projektima IED Srbija i eVOC koje finansijski podržavaju Ambasada Švedske i Ambasada Kraljevine Norveške u Beogradu.

Prijave su otvorene do 9. marta 2022. godine, a detaljnije informacije o takmičenju se mogu naći u propozicijama.

Formular prijave

Dobrodošli!

Izveštaj sa Tech Case Study 2021.

Izveštaj sa Tech Case Study 2020.

Izveštaj sa Tech Case Study 2019.