Четврта Технолошка студија случаја "Tech Case Study 2022."

Опште вестиСтудентске вести

Отворене су пријаве за Технолошку студију случаја Tech Case Study 2022!

Технолошко-металуршки факултет организује четврту Технолошку студију случаја „Tech Case Study 2022“ за ученике завршних година средњих школа на територији Србије. Такмичење је настало на иницијативу Савеза студената ТМФ-а са жељом да се упознате са професијом технолога и тестирате своје инжењерске вештине кроз решавање проблема из привреде. Кроз посету лабораторијама и радионицама на факултету упознаћете се са актуелним истраживањима и имаћете прилику да их примените у решавању студије случаја.

Такмичење је подржало Министарство просвете, науке и технолошког развоја, а ове године се организује и у сарадњи са пројектима ИЕД Србија и еВОЦ које финансијски подржавају Амбасада Шведске и Амбасада Краљевине Норвешке у Београду.

Пријаве су отворене до 9. марта 2022. године, а детаљније информације о такмичењу се могу наћи у пропозицијама.

Формулар пријаве

Добродошли!

Извештај са Tech Case Study 2021.

Извештај са Tech Case Study 2020.

Извештај са Tech Case Study 2019.