Архива вести

Оглас за прикупљање писмених понуда за давање у закуп

Опште вести

... стана број 7, површине 78м2, на трећем спрату зграде Фондације Милана Стефановића-Смедеревца и супруге Даринке, у Ул. Теразије број 39 у Београду. Понуде се примају до 30.11.2021, а цео оглас можете погледати овде.

Одржан 4. Конгрес ЦНИРС ТМФ

Студентске вестиОпште вести

У понедељак 15.11.2021. у Свечаној сали зграде Ректората Универзитета у Београду, одржан је 4. Конгрес Центра за научно-истраживачки рад студената Технолошко-металуршког факултета, Више детаља и фотографије са догађаја можете видети овде.

Расподела места за студентске домове

Студентске вестиОпште вести

Коначну ранг листу можете погледати на сајту www.sc.rs. Расподела за студенткиње ће се обавити у понедељак 29.11.2021. у 16 часова у СА.  Расподела за студенте ће се обавити у понедељак 29.11.2021. у 17 часова у СА. Сви студенти ТМФ-а који су ...

Коначне ранг листе за упис на докторске академскe студијe - трећи конкурсни рок

Вести о упису

Коначне ранг листе кандидата за докторске академске студије у школској 2021/2022. години - трећи конкурсни рок можете преузети овде.

Информације о терминима уписа и неопходној документацији можете погледати овде.

Трећи конкурсни рок за упис на докторске академске студије - школска 2021/2022. година

Вести о упису

На основу Конкурса који је расписао Универзитет у Београду, Технолошко-металуршки факултет Универзитета у Београду у прву годину докторских академских студија у школској 2021/2022. години у трећем конкурсном року уписује 55 самофинансирајућих студената.

Детаљније

Коначне ранг листе за упис на докторске академскe студијe - други конкурсни рок

Вести о упису

Коначне ранг листе кандидата за докторске академске студије у школској 2021/2022. години - други конкурсни рок можете преузети овде.

Информације о терминима уписа и неопходној документацији можете погледати овде.

Други конкурсни рок за упис на докторске академске студије - школска 2021/2022. година

Вести о упису

На основу Конкурса који је расписао Универзитет у Београду, Технолошко-металуршки факултет Универзитета у Београду у прву годину докторских академских студија у школској 2021/2022. години у другом конкурсном року уписује 61 самофинансирајућег студената.

Детаљније

Коначне ранг листе за упис на докторске академскe студијe - први конкурсни рок

Вести о упису

Коначне ранг листе кандидата за докторске академске студије у школској 2021/2022. години можете преузети овде.