Архива вести

Конкурс за доделу шест награда Задужбине Ђоке Влајковића за најбољи научни рад

Опште вести

Одбор Задужбине Ђоке Влajковића, на сeдници одржаној 07.11.2019. године, донео је одлуку о расписивању конкурса за доделу награде Задужбине Ђоке Влајковића за научни рад младих научних радника Универзитета у Београду.

2020. година - ГОДИНА ЕЛЕКТРОХЕМИЈЕ

Опште вести

Дана, 29. новембра 2019. године 13 научних институција и друштава из Србије потписало је заједничку Декларацију o проглашењу 2020. за ГОДИНУ ЕЛЕКТРОХЕМИЈЕ. Један од потписника декларације је и Технолошко-металуршки факултет.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРИСТУПНОМ ПРЕДАВАЊУ

Опште вести

Обавештавамо Вас да ће се приступно предавање по конкурсу за избор једног асистента са докторатом за ужу научну област Електрохемија за једног пријављеног кандидата др Милу Крстајић Пајић са темом: Конверзија енергије у горивним галванским спреговима одржати 06.12.2019. године у учионици 403 у 14h.

Награде за највећи научни допринос у области заштите жвотне средине

Опште вести

Наградом Фондације „доцент др Милена Далмација“ награђене су две докторске дисертације урадјене на Технолошко-металуршком факултету, за највећи научни допринос у области заштите животне средине

Наши добитници награда: Мила Крстајић Пајић и Наташа Шекуљица

СТУДЕНТИ КОЈИМА СЕ ЗА ПОСТИГНУТ УСПЕХ НА СТУДИЈАМА ДОДЕЉУЈУ СТИПЕНДИЈЕ ФАКУЛТЕТА

Студентске вести

Списак студената

НАВЕДЕНИМ СТУДЕНТИМА ЋЕ ФАКУЛТЕТСКА НАГРАДА ’’ПАНТА С. ТУТУНЏИЋ’’ БИТИ ДОДЕЉЕНА НА СВЕЧАНОЈ АКАДЕМИЈИ ПОВОДОМ ДАНА ФАКУЛТЕТА У ПЕТАК 29.11.2019. ГОДИНЕ СА ПОЧЕТКОМ У 12 ЧАСОВА

Оглас за прикупљање писмених понуда за давање у закуп стана број 7 површине 78 м2 у згради Фондације Милана Стефановића-Смедеревца И супруге Даринке у Ул. Теразије број 39.

Опште вести

Фондација Милана Стефановића-Смедеревца и супруге Даринке 30.10.2019. године расписује

ОГЛАС ЗА ПРИКУПЉАЊЕ ПИСМЕНИХ ПОНУДА ЗА ДАВАЊЕ У ЗАКУП

стана број 7, површине 78м2, на трећем спрату зграде Фондације Милана Стефановића-Смедеревца и супруге Даринке, у Ул. Теразије број 39 у Београду, следеће садржине:

Даје се у закуп стан број 7 површине 78м2 у стамбеној згради Фондације Милана Стефановића-Смедеревца и супруге Даринке, у Ул. Теразије број 39 у Београду, екстра зона пословања, у виђеном стању.