Архива вести

Први позив на Другу међународну конференцију "ELMINA-2020"

Опште вести

Српска академија наука и уметности у сарадњи са Технолошко-металуршким факултетом Униврзитета у Београду  вас позива на Другу међународну конференцију "ELMINA-2020", која ће се одржати од 14.9.2020. до 18.9.2020. у згради САНУ

Обавештење за запослене и студенте ТМФ о начину рада у ванредном стању

Студентске вестиОпште вести

У складу са проглашењем ванредног стања и препорукама Министарства просвете, науке и технолошког развоја Технолошко-металуршки факултет Универзитета у Београду обавештава запослене и студенте да се прекидају сви видови наставе (предавања, експерименталне и рачунска вежбе) који захтевају физичко присуство студената. Прелази се на електронске видове наставе и комуникације са студентима, а наставницима, истраживачима и студентима редовно ће бити достављана упутства у складу са актуелним дешавањима и новим препорукама. Рад служби и ненаставног особља биће организован у смањеном обиму који ће омогућити функционисање установе. Наглашавамо да су у овом периоду сви обавезни да се придржавају препорука надлежних органа.

Огласи за давање у закуп простора под управом Универзитета у Београду

Опште вести

Огласи за давање у закуп простора под управом Универзитета у Бeограду

1. Оглас за давање у закуп стана површине 56 м2 у стамбено-пословној згради Задужбине Миливоја Јовановића И Луке Ћеловића, Београд, Андрићев венац бр. 12 (више информација на линку)
  2. Оглас за давање у закуп локала у приземљу са припадајућим подрумом у стамбено-пословној згради Задужбине Миливоја Јовановића И Луке Ћеловића , Београд, Ул. кнеза Милоша бр. 2 (више информација на линку)

Позив за пријаву за Такмичење за најбољу технолошку иновацију у Србији 2020

Опште вести

Носилац Такмичења је ресорно министарство науке Републике Србије, у сарадњи са Привредном комором Србије и медијским партнером РТС. Техничку реализацију Такмичења врши Организациони тим са Факултета техничких наука у Новом Саду и Технолошко-металуршког факултета у Београду.
Наградни фонд у овој години је 6.000.000 динара.
Сви заинтересовани који су већ створили одређену иновацију или су пред њеном финализацијом, требало би да оформе свој, најмање трочлани тим. Иновације могу бити из свих области техничког, медицинског, информатичког или стваралаштва у области услуга.

XXIV Међународни симпозијум ЦПА&Г – I позив

Опште вести

Центар целулозно-папирне, амбалажне и графичке индустрије по 24. пут организује традиционални Симпозијум из области целулозе, папира амбалаже и графике, у Београду, 17. и 18. јуна 2020. Више информација можете пронаћи овде.

Технолошка студија случаја „Tech case study 2020“

Студентске вестиОпште вести

Технолошко-металуршки факултет Универзитета у Београду другу годину заредом организуjе Технолошку студију случаја „Tech case study 2020“ – такмичење осмишљено тако да ученицима завршних година средњих школа приближи  посао технолога и тестира њихове инжењерске вештине кроз реалан проблем из области одрживог развоjа.
Детаљније информације о такмичењу
Формулар за пријаву (отворено од 18.02. до 08.03.)
За више информациjа контактираjте нас путем електронске поште нa pr@spmtf.rs или на броj телефона 062/260298.

Kонференција у Београду ТЕКНОФЕСТ 2020

Опште вести

Позивамо Вас испред културног одељења Амбасаде Републике Турске, Института Yunus Emre, на конференцију поводом технолошког фестивала ТЕКНОФЕСТ 2020, која ће бити одржана у уторак 18. фебруара у 11 часова у Свечаној сали Грађевинског факултета Универзитета у Београду, а која је добила подршку Министарства за иновације и технолошки развој Републике Србије, Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије, Центра за промоцију науке и Истраживачке станице Петница

Оглас за прикупљање писмених понуда за давање у закуп стана

Опште вести

Задужбина Љубице М. Здравковић, 03.02.2020. године расписује Оглас за прикупљање писмених понуда за давање у закуп стана површине 27,45м2 у дворишном објекту, првом лево, у Задужбини Љубице М. Здравковић у Београду, у Ул. Синђелићева број 26, прва зона, у виђеном стању.

Стан се издаје у закуп за становање или за обављање мирне делатности