Архива вести

Фондација „ДОЦЕНТ ДР МИЛЕНА ДАЛМАЦИЈА“ додељује награду

Опште вести

Фондација „ДОЦЕНТ ДР МИЛЕНА ДАЛМАЦИЈА“ додељује награду „Доцент Др Милена Далмација“ за докторску дисертацију која је дала највећи научни допринос из области заштите животне средине на универзитетима у Републици Србији за период 1.10.2017. – 30.09.2020. године.

Текст конкурса можете погледати на линку

Одабрани финалисти Tech Case Study 2020

Студентске вестиОпште вести

Интересовање средњошколских тимова је и ове године било велико – опробали су се у улози технолога и решавали реалне проблема из праксе. Овогодишња студија случаја је конципирана на искуству и изазовима са којима се срећу колеге из Центра за чистију производњу Србије кроз пројекат ИЕД Србија.

Више информација на линку

Продужен рок за конкурс за најбољи научно-истраживачки и стручни рад студената

Студентске вести

Сенат Универзитета у Београду донео је одлуку да рок за подношење пријава на конкурс за најбољи научно-истраживачки и стручни рад студената буде продужен, тако да рок за пријаву истиче 15. јуна 2020. године

Детаље конкурса можете погледати овде.

Оригинална вест се може пронаћи на следећем линку

Нови термин YOURS конференције

Студентске вестиОпште вести

Због епидемиолошке ситуације везане за COVID-19 померени су рокови за пријаву радова за конференцију YOURS. Сама конференција је померена за 22.09.2020. године и одржаће се на Београдском сајму.

Обавештење организатора је на линку.

Полуфинале такмичења технолошка студија случаја "Tech case study 2020"

Студентске вестиВести о уписуОпште вести

Полуфинале такмичења технолошка студија случаја "Tech case study 2020" биће одржано онлајн у суботу 16.5.2020. године, сa почетком у 12ч

Више информација на страници посвећеној такмичењу