Архива вести

Студентске вестиВести о уписуОпште вести

РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ СЕ ПРИЈАВИЛИ У ПРВОМ ДОДАТНОМ РОКУ НА ТЕХНОЛОШКО-МЕТАЛУРШКОМ ФАКУЛТЕТУ, УНИВЕРЗИТЕТА У БЕОГРАДУ, ШКОЛСКЕ 2016/17 ГОД. МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ОВДЕ

Вести о уписуОпште вести

KOНАЧНА РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПОЛАГАЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ НА ТЕХНОЛОШКО-МЕТАЛУРШКОМ ФАКУЛТЕТУ У ПРВОМ КОНКУРСНОМ РОКУ ШК. 2016/17 ГОД.

- СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ - ХЕМИЈСКО ИНЖЕЊЕРСТВО

- СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ - БИОТЕХНОЛОГИЈА И БИОХЕМИЈСКО ИНЖЕЊЕРСТВО

- СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ - ИНЖЕЊЕРСТВО ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

- СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ - ИНЖЕЊЕРСТВО МАТЕРИЈАЛА

- СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ- МЕТАЛУРШКО ИНЖЕЊЕРСТВО

- СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ - ТЕКСТИЛНО ИНЖЕЊЕРСТВО

Вести о уписуОпште вести

Списак пријављених кандидата за полагање пријемног испита на Технолошко-металуршком факултету школске 2016/17 год.

Списак пријављених кандидата за полагање пријемног испита на Технолошко-металуршком факултету школске 2016/17. год. можете погледати овде