Архива вести

Отворене пријаве за Danube Cup 2024

Студентске вести

Са задовољством вас обавештавамо да је Универзитет у Београду и ове године партнер студентског стартап такмичења  <https://danubecup.eu/> Danube Cup, отвореног за стартап тимове који већ развијају пословну прилику, потврђену барем на локалном нивоу.

Позив за заинтересоване студентске стартап тимове на Универзитету у Београду отворен је до 31. марта 2024. године.

Отворена врата ТМФ-а

Опште вестиСтудентске вести

Са задовољством вас позивамо да нам се придружите на Дану отворених врата Технолошко-металуршког факултета и да заједно са професорима и студентима завирите у свет технологије 23. марта 2024. године, са почетком од 10 часова до 17 часова.

Распоред часова у летњем семестру школске 2023/2024. године

Студентске вести

Распоред часова на основним академским студијама за све студенте у летњем семестру школске 2023/2024. године можете погледати кликом на следећи линк.

Настава за све студенте почиње у уторак 27. фебруара. Понедељак 26. фебруар биће надокнађен у суботу 2. марта.

Отворене пријаве за Circle U. летње школе

Студентске вести

Универзитет у Београду, као чланица алијансе Circle U., објављује конкурс за Circle U. летње школе из области глобалног здравља, демократије и климатских промена.

Конкурс је отворен до 29. фебруара, а више информација о условима, процедури и процесу пријаве, можете наћи на: https://www.circle-u.eu/opportunities/students/summer-schools/

Обавештење о пријави слушања предмета у летњем семестру - основне академске студије

Студентске вести

Пријава слушања предмета (упис летњег семестра), за све студенте основних академских студија обавиће се у периоду од 20. фебруара до 23. фебруара до 13 часова преко веб портала за студенте.

Наградни конкурс фонда Ненада М. Костића за најбоље дипломске или мастер радове из свих области чисте и примењене хемије

Студентске вести

Фонд намерава да награди ауторе и похвали менторе двају најбољих радова одбрањених у периоду од 1. априла 2023. до 31. марта 2024. године. Новчане награде износиће 1150 односно 1000 евра. Ненаграђени кандидати добиће по један графички лист српских ликовних уметника.

Нови позив - Ерасмус + индивидуалне мобилности јануар 2024

Студентске вести

Позив за пријављивање за реализацију индивидуалне мобилности у оквиру Кључне акције 131 Еразмус+ програма мобилности студената и запослених отворен 15. јануара 2024. године. Контакт особа за реализацију мобилности на ТМФ је проф. Ивона Радовић (ivonag@tmf.bg.ac.rs)

Еразмус+ мобилност за одлазак на стучне праксе – student mobility for traineeships

Студентске вести

Универзитет у Београду отвара позив за пријављивање за реализацију индивидуалне мобилности у оквиру Кључне акције 131 Еразмус+ програма мобилности студената за одлазак на стучне праксе – student mobility for traineeships.

Рок за подношење пријава истиче 14. јануара 2024. године у 23:59 часова.