Архива вести

Припремна настава за полагање пријемног испита из хемије

Студентске вестиВести о упису

Технолошко-металуршки факултет организује припремну наставу за полагање пријемног испита из хемије. Припремна настава ће се одржавати суботом од 10-14 часова уживо преко Zoom платформе. Планирани почетак наставе је 21. јануар 2023. године.

Детаљније

Нови систем плаћања школарине и пријаве испита - важно обавештење

Студентске вести

Обавештавају се студенти да од данас почиње нови начин плаћања школарина и пријава полагања испита сваки четврти и наредни пут. Упутство за вршење плаћања може се погледати на страници Сервиси, као и на линку испод. Студентска служба ће прихватати уплате по старом систему до краја децембра, а студенти су у обавези да од јануара у потпуности пређу на нови систем плаћања.

Упутство за вршење плаћања студената

Online Сајам студентске стручне праксе у јавној управи 2022/2023

Студентске вести

Студенти заинтересовани да стручну праксу у академској 2022/2023. години реализују у јавној управи биће у прилици да 9. новембра на онлајн Сајму студентске стручне праксе сазнају више о понуди готово 800 места за праксу у 56 органа јавне управе.

Посета компанији "NCR"

Студентске вести

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду организује  за студенте Универзитета у Београду  посету компанији "NCR" у уторак, 22. новембра 2022. године са почетком од 12 часова.

Линк за пријаву:   https://linkshortner.net/pKwXa

Хемофарм фондација - Конкурс за стипендисте за школску 2022/2023. годину

Студентске вести

Конкурс за стипендије трајe до 3. новембра 2022. године и намењен је најбољим студентима завршне године основних/интегрисаних академских студија на медицинским, фармацеутским, биолошким, хемијским, технолошким и техничким факултетима електро и машинског усмерења.

Промоција јавног конкурса за стипендирање и запошљавање у ВТИ

Студентске вести

Министарство одбране Републике Србије расписало је конкурс за доделу 44 студентске стипендије у школској 2022/2023. години, од којих је 16 за позиције у Војнотехничком институтуту - 10 за студенте мастер академских студија (машинство и технологија) и 6 за студенте основних академских студија (електротехника).