Архива вести

Обавештење о упису зимског семестра - основне академске студије

Студентске вестиОпште вести

Упис зимског семестра за студенте основних академских студија у школској 2020/2021. години обавиће се у три корака: пријава предмета за слушање преко веб портала за студенте, заказивање термина за упис у студентској служби, долазак са неопходном документацијом у заказном термину.

Опширније

Нови термини полагања испита и додатни испитни рок

Поштоване колегинице и колеге,

на основу одлуке Сената БУ да се настави са испитним роком, у четвртак 9.07.2020. одржаће се испити који су били по распореду у среду. У петак  ће се одржати испити који су били по распореду у четвртак и тако  редом, све се помера за један дан. Извините што Вас тек сад обавештавамо, али смо чекали да се заврши седница Сената и да добијемо конкретна обавештења. Одлука Сената БУ је дата у прилогу. Студенти су такође обавештени. Уколико дође до неких промена, благовремено ћете бити обавештени.

Срдачан поздрав,
Декански колегијум

Одабрани финалисти Tech Case Study 2020

Студентске вестиОпште вести

Интересовање средњошколских тимова је и ове године било велико – опробали су се у улози технолога и решавали реалне проблема из праксе. Овогодишња студија случаја је конципирана на искуству и изазовима са којима се срећу колеге из Центра за чистију производњу Србије кроз пројекат ИЕД Србија.

Више информација на линку

Продужен рок за конкурс за најбољи научно-истраживачки и стручни рад студената

Студентске вести

Сенат Универзитета у Београду донео је одлуку да рок за подношење пријава на конкурс за најбољи научно-истраживачки и стручни рад студената буде продужен, тако да рок за пријаву истиче 15. јуна 2020. године

Детаље конкурса можете погледати овде.

Оригинална вест се може пронаћи на следећем линку

Нови термин YOURS конференције

Студентске вестиОпште вести

Због епидемиолошке ситуације везане за COVID-19 померени су рокови за пријаву радова за конференцију YOURS. Сама конференција је померена за 22.09.2020. године и одржаће се на Београдском сајму.

Обавештење организатора је на линку.

Полуфинале такмичења технолошка студија случаја "Tech case study 2020"

Студентске вестиВести о уписуОпште вести

Полуфинале такмичења технолошка студија случаја "Tech case study 2020" биће одржано онлајн у суботу 16.5.2020. године, сa почетком у 12ч

Више информација на страници посвећеној такмичењу