Arhiva vesti

Serija vebinara posvećenih patentnoj zaštiti

Opšte vesti

Zavod za intelektualnu svojinu organizuje vebinare posvećene patentnoj zaštiti. Tokom marta, aprila i maja, održaće se šest vebinara tokom kojih će se učesnici upoznati sa najvažnijim temama u vezi sa zaštitom pronalazaka.

Prijavite se za učešće na vebinaru po izboru popunjavanjem kontakt forme na sledećem linku.

Otvorene prijave za Danube Cup 2024

Studentske vesti

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da je Univerzitet u Beogradu i ove godine partner studentskog startap takmičenja  <https://danubecup.eu/> Danube Cup, otvorenog za startap timove koji već razvijaju poslovnu priliku, potvrđenu barem na lokalnom nivou.

Poziv za zainteresovane studentske startap timove na Univerzitetu u Beogradu otvoren je do 31. marta 2024. godine.

Otvorena vrata TMF-a

Opšte vestiStudentske vesti

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da nam se pridružite na Danu otvorenih vrata Tehnološko-metalurškog fakulteta i da zajedno sa profesorima i studentima zavirite u svet tehnologije 23. marta 2024. godine, sa početkom od 10 časova do 17 časova.

Obaveštenje o promeni satnice pristupnog predavanja HI

Opšte vesti

Obaveštavamo vas da je satnica za pristupno predavanje, koje je zakazano za 27.02.2024. (utorak) u Svečanoj sali, za kandidatkinju dr Vericu Đorđević, koja se prijavila na konkurs za izbor jednog docenta za užu naučnu oblast Hemijsko inženjerstvo na temu: "Farmakokinetički modeli", pomereno na 13 časova.

Konkurs za dodelu Nagrade Veselina Lučića

Opšte vesti

Raspisuje se Konkurs za dodelu 4 (četiri) Nagrade Veselina Lučića za 2024. godinu, za najbolje naučno odnosno stručno ostvarenje nastavnika i saradnika na Univerzitetu u Beogradu, objavljeno u 2023. godini.

Rok za prijavu je od 1. marta do 30. aprila 2024. godine.

Obaveštenje o pristupnom predavanju HI

Opšte vesti

Pristupno predavanje za kandidatkinju dr Vericu Đorđević koja se prijavila na konkurs za izbor jednog docenta za užu naučnu oblast Hemijsko inženjerstvo na temu: "Farmakokinetički modeli", održaće se 27.02.2024. (utorak) u Svečanoj sali sa početkom u 12 časova.