Arhiva vesti

Serija vebinara posvećenih patentnoj zaštiti

Opšte vesti

Zavod za intelektualnu svojinu organizuje vebinare posvećene patentnoj zaštiti. Tokom marta, aprila i maja, održaće se šest vebinara tokom kojih će se učesnici upoznati sa najvažnijim temama u vezi sa zaštitom pronalazaka.

Prijavite se za učešće na vebinaru po izboru popunjavanjem kontakt forme na sledećem linku.

Otvorena vrata TMF-a

Opšte vestiStudentske vesti

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da nam se pridružite na Danu otvorenih vrata Tehnološko-metalurškog fakulteta i da zajedno sa profesorima i studentima zavirite u svet tehnologije 23. marta 2024. godine, sa početkom od 10 časova do 17 časova.

Obaveštenje o promeni satnice pristupnog predavanja HI

Opšte vesti

Obaveštavamo vas da je satnica za pristupno predavanje, koje je zakazano za 27.02.2024. (utorak) u Svečanoj sali, za kandidatkinju dr Vericu Đorđević, koja se prijavila na konkurs za izbor jednog docenta za užu naučnu oblast Hemijsko inženjerstvo na temu: "Farmakokinetički modeli", pomereno na 13 časova.

Konkurs za dodelu Nagrade Veselina Lučića

Opšte vesti

Raspisuje se Konkurs za dodelu 4 (četiri) Nagrade Veselina Lučića za 2024. godinu, za najbolje naučno odnosno stručno ostvarenje nastavnika i saradnika na Univerzitetu u Beogradu, objavljeno u 2023. godini.

Rok za prijavu je od 1. marta do 30. aprila 2024. godine.

Obaveštenje o pristupnom predavanju HI

Opšte vesti

Pristupno predavanje za kandidatkinju dr Vericu Đorđević koja se prijavila na konkurs za izbor jednog docenta za užu naučnu oblast Hemijsko inženjerstvo na temu: "Farmakokinetički modeli", održaće se 27.02.2024. (utorak) u Svečanoj sali sa početkom u 12 časova.