Treći konkursni rok za upis na osnovne akademske studije - školska 2022/2023. godina

Vesti o upisu

Na osnovu Konkursa koji je raspisao Univerzitet u Beogradu, Tehnološko-metalurški fakultet u prvu godinu osnovnih akademskih studija u školskoj 2022/2023. godini u trećem konkursnom roku upisuje studente na sledeća raspoloživa mesta na studijskim programima:

• Hemijsko inženjerstvo - 38 budžetskih,
  • Biohemijsko inženjerstvo i biotehnologija - 9 budžetskih i 14 samofinansirajućih,
  • Inženjerstvo zaštite životne sredine - 33 budžetskih i 3 samofinansirajuća,
  • Inženjerstvo materijala - 17 budžetskih i 7 samofinansirajućih,
  • Metalurško inženjerstvo - 8 budžetskih i 10 samofinansirajućih.

Pravila konkursa, načini prijavljivanja i rangiranja i iznos školarine mogu se pronaći na stranici upisa na osnovne akademske studije.

Veb prijava kandidata biće moguća u periodu od 00:01 časova 16. septembra do 10:00 časova 19. septembra. Prijem dokumentacije kandidata biće organizovan 19. septembra u 10 časova.

Prijemni ispiti iz hemije, matematike i fizike biće organizovani 21. septembra u 10 časova učionici 8.

Preliminarne rang liste biće objavljene 21. septembra do 18 časova. Primedbe na preliminarnu rang listu biće moguće podneti do petka 23. septembra u 8 časova elektronskim putem (na mejl Komisije za upis), a konačne rang liste biće objavljene u petak 23. septembra do 14 časova.

Upis kandidata po studijskim programima na osnovu konačnih rang lista biće realizovan u ponedeljak 26. septembra.

Pitanja u vezi sa upisom mogu se poslati Komisiji za upis na mejl: upisnakomisija@tmf.bg.ac.rs.