Трећи конкурсни рок за упис на основне академске студије - школска 2022/2023. година

Вести о упису

На основу Конкурса који је расписао Универзитет у Београду, Технолошко-металуршки факултет у прву годину основних академских студија у школској 2022/2023. години у трећем конкурсном року уписује студенте на следећа расположива места на студијским програмима:

• Хемијско инжењерство - 38 буџетских,
  • Биохемијско инжењерство и биотехнологија - 9 буџетских и 14 самофинансирајућих,
  • Инжењерство заштите животне средине - 33 буџетских и 3 самофинансирајућа,
  • Инжењерство материјала - 17 буџетских и 7 самофинансирајућих,
  • Металуршко инжењерство - 8 буџетских и 10 самофинансирајућих.

Правила конкурса, начини пријављивања и рангирања и износ школарине могу се пронаћи на страници уписа на основне академске студије.

Веб пријава кандидата биће могућа у периоду од 00:01 часова 16. септембра до 10:00 часова 19. септембра. Пријем документације кандидата биће организован 19. септембра у 10 часова.

Пријемни испити из хемије, математике и физике биће организовани 21. септембра у 10 часова учионици 8.

Прелиминарне ранг листе биће објављене 21. септембра до 18 часова. Примедбе на прелиминарну ранг листу биће могуће поднети до петка 23. септембра у 8 часова електронским путем (на мејл Комисије за упис), а коначне ранг листе биће објављене у петак 23. септембра до 14 часова.

Упис кандидата по студијским програмима на основу коначних ранг листа биће реализован у понедељак 26. септембра.

Питања у вези са уписом могу се послати Комисији за упис на мејл: upisnakomisija@tmf.bg.ac.rs.