Konkurs za tim Drumska strela

Opšte vestiStudentske vesti

Formula Student tim Drumska Strela organizuje prijem novih članova. Tim čine studenti Univerziteta u Beogradu koji projektuju i izrađuju električno trkačko vozilo. Tim Drumske Strele učestvuje na brojnim evropskim takmičenjima koja se organizuju po uzoru na takmičenje Formule 1 i održavaju na poznatim stazama Formule 1 i Moto GP. Ove godine Drumska Strela se može pohvaliti plasmanom na četiri takmičenja u Nemačkoj, Holandiji, Mađarskoj i Hrvatskoj, gde će se vozilo nadmetati i ocenjivati od strane najeminentnijih inženjera automobilske industrije.

Ukoliko studiraš na Univerzitetu u Beogradu i ljubitelj si auto-moto sporta, ne propusti priliku da postaneš deo tima Drumske Strele! U podtimovima je veoma poželjno neko specifično znanje materije i programa. Bitna je inicijativa, želja za sprovođenjem ideja u delo, kao i entuzijazam i spremnost na timski rad.

Našem timu su potrebni entuzijastični studenti koji će dati doprinos projektu radom na sledećim pozicijama:

Marketing tim:

• Vebdizajner/programer;
  • Član tima za biznis plan / CR;
  • Kopirajter.

Pogon, softver i elektronika:

• Inženjer za ugrađeni softver
  • Inženjer za ugrađeni hardver
  • Inženjer za verifikaciju ugrađenog hardvera i softvera
  • Inženjer za električni pogon
  • Inženjer za baterije visokog napona
  • Inženjer za obradu signala i kontrolu sistema

Šasija i oslanjanje:

• Dinamika vozila;
  • Oslanjanje, upravljanje i kočenje;
  • Prenos snage;
  • Proizvodnja i montaža;
  • Šasija;
  • Primenjena termomehanika.

Aerodinamika i dizajn:

• Aerodinamika;
  • Kompozitni materijali.

Konkurs je otvoren do 13.03.2022.

Detaljnije informacije o konkursu za prijem novih članova možete pronaći na veb stranici tima: