Конкурс за тим Друмска стрела

Опште вестиСтудентске вести

Формула Студент тим Друмска Стрела организује пријем нових чланова. Тим чине студенти Универзитета у Београду који пројектују и израђују електрично тркачко возило. Тим Друмске Стреле учествује на бројним европским такмичењима која се организују по узору на такмичење Формуле 1 и одржавају на познатим стазама Формуле 1 и Мото ГП. Ове године Друмска Стрела се може похвалити пласманом на четири такмичења у Немачкој, Холандији, Мађарској и Хрватској, где ће се возило надметати и оцењивати од стране најеминентнијих инжењера аутомобилске индустрије.

Уколико студираш на Универзитету у Београду и љубитељ си ауто-мото спорта, не пропусти прилику да постанеш део тима Друмске Стреле! У подтимовима је веома пожељно неко специфично знање материје и програма. Битна је иницијатива, жеља за спровођењем идеја у дело, као и ентузијазам и спремност на тимски рад.

Нашем тиму су потребни ентузијастични студенти који ће дати допринос пројекту радом на следећим позицијама:

Маркетинг тим:

• Вебдизајнер/програмер;
  • Члан тима за бизнис план / ЦР;
  • Копирајтер.

Погон, софтвер и електроника:

• Инжењер за уграђени софтвер
  • Инжењер за уграђени хардвер
  • Инжењер за верификацију уграђеног хардвера и софтвера
  • Инжењер за електрични погон
  • Инжењер за батерије високог напона
  • Инжењер за обраду сигнала и контролу система

Шасија и ослањање:

• Динамика возила;
  • Ослањање, управљање и кочење;
  • Пренос снаге;
  • Производња и монтажа;
  • Шасија;
  • Примењена термомеханика.

Аеродинамика и дизајн:

• Аеродинамика;
  • Композитни материјали.

Конкурс је отворен до 13.03.2022.

Детаљније информације о конкурсу за пријем нових чланова можете пронаћи на веб страници тима: