Konkurs za dodelu stipendija Fondacije Novi dobrotvori Univerziteta

Studentske vesti

Raspisuje se Konkurs za dodelu 4 (četiri) stipendije za školsku 2023/2024. godinu studentima Univerziteta u Beogradu, i to po jedna stipendija studentima sa:

• Grupacije prirodno-matematičkih nauka,
  • Grupacije tehničko-tehnoloških nauka,
  • Grupacije medicinskih nauka,
  • Grupacije društveno-humanističkih nauka.

Na Konkurs se mogu prijaviti studenti upisani prvi put u tekućoj školskoj godini na osnovne ili integrisane i master akademske studije Univerziteta u Beogradu, čije se školovanje u školskoj 2023/2024. godini finansira iz budžeta Republike Srbije i koji nisu gubili nijednu godinu tokom studija, uz maksimalnu efikasnost tokom studiranja.

Na konkurs se mogu prijaviti studenti od druge godine osnovnih ili integrisanih akademskih studija.

Rok za podnošenje prijava je od 15. novembra do 20. decembra 2023. godine.

Prijave se podnose Fondaciji „Novi dobrotvori Univerziteta u Beogradu“, Studentski trg br. 1 sa naznakom  - „Prijava na Konkurs za dodelu stipendije“.

Konkurs       Prijava         Uverenje       Ugovor o stipendiranju