Конкурс за доделу стипендија Фондације Нови добротвори Универзитета

Студентске вести

Расписује се Конкурс за доделу 4 (четири) стипендије за школску 2023/2024. годину студентима Универзитета у Београду, и то по једна стипендија студентима са:

• Групације природно-математичких наука,
  • Групације техничко-технолошких наука,
  • Групације медицинских наука,
  • Групације друштвено-хуманистичких наука.

На Конкурс се могу пријавити студенти уписани први пут у текућој школској години на основне или интегрисане и мастер академске студије Универзитета у Београду, чије се школовање у школској 2023/2024. години финансира из буџета Републике Србије и који нису губили ниједну годину током студија, уз максималну ефикасност током студирања.

На конкурс се могу пријавити студенти од друге године основних или интегрисаних академских студија.

Рок за подношење пријава је од 15. новембрa до 20. децембра 2023. године.

Пријаве се подносе Фондацији „Нови добротвори Универзитета у Београду“, Студентски трг бр. 1 са назнаком  - „Пријава на Конкурс за доделу стипендије“.

Конкурс       Пријава         Уверење       Уговор о стипендирању