Konkurs za dodelu stipendija Fondacije Milana Stefanovića-Smederevca i supruge Darinke za šk. 2023/2024. godinu

Studentske vesti

Raspisuje se Konkurs za dodelu 4 (četiri) stipendije Fondacije Milana Stefanovića-Smederevca i supruge Darinke studentima Univerziteta u Beogradu sa fakulteta na kojima se podstiče razvoj menadžmenta, kao i drugih naučnih disciplina čiji je predmet unapređenje trgovine, za školsku 2023/2024. godinu.

Na Konkurs se mogu prijaviti studenti upisani prvi put u tekućoj školskoj godini na osnovne i integrisane akademske studije fakulteta Univerziteta u Beogradu, na kojima se podstiče razvoj menadžmenta kao i drugih naučnih disciplina čiji je predmet unapređenje trgovine, čije se školovanje u školskoj 2023/2024. godini finansira iz budžeta Republike Srbije i koji nisu gubili nijednu godinu tokom studija, uz maksimalnu efikasnost tokom studiranja.

Na konkurs se mogu prijaviti studenti od druge godine osnovnih i integrisanih akademskih studija na studijskim programima na kojima ima najmanje tri predmeta iz oblasti menadžmenta i drugih naučnih disciplina čiji je predmet unapređenje trgovine.

Prednost će imati studenti koji su upisani na akreditovani studijski program/modul menadžmenta ili trgovine.

Konkurs   Prijava   Ugovor o stipendiranju    Uverenje