Raspored polaganja prijemnih ispita

Vesti o upisu

Prijemni ispiti za upis na osnovne akademske studije na Tehnološko-metalurškom fakultetu održaće se prema sledećem rasporedu:

Svi kandidati koji polažu prijemne ispite u obavezi su da dođu na Fakultet najkasnije 30 minuta pre početka prijemnog ispita ispred ulaza u malu zgradu TMF (izuzev kandidata koji polažu prijemni ispit iz fizike koji dolaze do studentske službe 15 minuta ranije).

Kandidati su takođe u obavezi da na polaganje prijemnog ispita ponesu potvrdu o prijavi i identifikacioni dokument (ličnu kartu ili pasoš), dok će im biti obezbeđena radna sveska i olovka za rad. Druga pravila polaganja prijemnog ispita sadržana su u Informatoru 2023.

Molimo kandidate da, u slučaju da postoji greška u obračunatom broju poena iz srednje škole, drugim ličnim podacima ili su izostavljeni sa spiska, obavezno kontaktiraju upisnu komisiju mejlom na upisnakomisija@tmf.bg.ac.rs najkasnije do ponedeljka u 10 časova.