Распоред полагања пријемних испита

Вести о упису

Пријемни испити за упис на основне академске студије на Технолошко-металуршком факултету одржаће се према следећем распореду:

Сви кандидати који полажу пријемне испите у обавези су да дођу на Факултет најкасније 30 минута пре почетка пријемног испита испред улаза у малу зграду ТМФ (изузев кандидата који полажу пријемни испит из физике који долазе до студентске службе 15 минута раније).

Кандидати су такође у обавези да на полагање пријемног испита понесу потврду о пријави и идентификациони документ (личну карту или пасош), док ће им бити обезбеђена радна свеска и оловка за рад. Друга правила полагања пријемног испита садржана су у Информатору 2023.

Молимо кандидате да, у случају да постоји грешка у обрачунатом броју поена из средње школе, другим личним подацима или су изостављени са списка, обавезно контактирају уписну комисију мејлом на upisnakomisija@tmf.bg.ac.rs најкасније до понедељка у 10 часова.