Prezentacija kompanije Mei Ta Europe

Studentske vesti

Prezentacija kompanije Mei Ta Europe

Pozivamo studente Tehnološko-metalurškog fakulteta na prezentaciju kompanije Mei Ta Europe u petak 19. maja 2023. godine u Svečanoj sali na trećem spratu, u 11:00h.

Tokom prezentacije predstavili bismo osnovne informacije o našoj kompaniji, uslove rada i perspektivne pozicije koje su u skladu sa obrazovnim profilima studenata. Rad na najsavremenijim mašinama i programima, a praćeni od strane iskusnih mentora, omogućavaju idealan razvoj karijere i sticanje praktičnih znanja.

Mei Ta Europe d.o.o. je tajvanska kompanija koja se već 45 godina bavi proizvodnjom turbo punjača i izduvnih grana za najveće proizvođače automobila (Porše, Audi, Mercedes,Toyota, Ford...). Kompanija je jedna od članica Mei Ta grupacije i u Srbiji trenutno zapošljava oko 3000 radnika. Naši proizvodni pogoni se nalaze na adresi Železnička 44v u Bariču nadomak Beograda.