Termini za podnošenje dokumentacije - upis na osnovne akademske studije

Vesti o upisu

Kandidati koji su se prijavili preko aplikacije za veb prijavu neophodnu dokumentaciju podnose u studentskoj službi Fakulteta prema sledećem rasporedu:

Termini za podnošenje dokumentacije

Na ulasku u zgradu meri se temperatura kandidata i vrši se obavezna deiznfekcija ruku i obuće. Tokom boravka u zgradi Fakulteta, svi kandidati su u obavezi da se pridržavaju važećih epidemioloških mera.

Kandidati koji iz opravdanih razloga nisu u mogućnosti da dođu u zakazanom terminu, koji nisu popunili veb prijavu ili imaju nepotpunu prijavu (u statusu pripreme), a žele da konkurišu, u obavezi su da pošalju mejl na upisnakomisija@tmf.bg.ac.rs do četvrtka 24. juna u 12 časova. Na sajtu Fakulteta će istog dana po završetku postupka regularne prijave biti objavljen dodatni termin za podnošenje dokumentacije.

Podsećamo kandidate da je spisak neophodne dokumentacije moguće pogledati na stranici Upis na osnovne akademske studije.