Obaveštenje o neophodnoj dokumentaciji i terminima upisa - master akademske studije

Vesti o upisu

Upis kandidata će se obaviti u ponedeljak 19.10. i utorak 20.10. na osnovu pozicije na konačnim rang listama po studijskim programima, a po rasporedu koji se može preuzeti ovde. U slučaju da se kandidat ne pojavi na vreme, smatraće se da je odustao i Fakultet će upisati prvog sledećeg rangiranog kandidata na njegovo mesto.

Kandidati su u obavezi da donesu sledeću dokumentaciju koju su u elektronskoj formi predali tokom prijave na konkurs:

1. prijavni list (potpisan),
  2. dokaz o uplati naknade za prijavu na konkurs,
  3. potpisanu izjavu kojom ovlašćuju Fakultet i Univerzitet da lični podaci mogu da budu uneti u elektronsku bazu,
  4. potpisanu izjavu da nisu bili na budžetu na nivou studija na koji konkurišu (u slučaju da su prethodni nivo studija završili pre 2019/2020. godine).

Kandidati su takođe u obavezi da dostave:

1. overenu fotokopiju diplome ili uverenja o završenim studijama na prethodnom nivou studija,
  2. overenu fotokopiju dodatka diplome ili uverenja o položenim ispitima i potvrde o srednjoj oceni sa prethodnog nivoa,
  3. jedan obrazac ŠV-20,
  4. indeks,
  5. dve fotografije formata 4,5 x 3,5 cm,
  6. dokaz o uplati naknade za Centar za razvoj karijere - 100,00 dinara na račun 840-1441666-69, poziv na broj 80200, svrha uplate: za Centar za razvoj karijere, primalac: TMF Beograd, Karnegijeva 4
  7. dokaz o uplati osiguranja - 300,00 dinara na račun 840-1441666-69, poziv na broj 300, svrha uplate: osiguranje studenata, primalac: TMF Beograd, Karnegijeva 4
  8. dokaz o uplati prve rate školarine za studente koji plaćaju školarinu (samofinansirajuće studente) na račun 840-1441666-69, poziv na broj 73100, svrha uplate: prva rata školarine, primalac: TMF Beograd, Karnegijeva 4.

Godišnja školarina za samofinansirajuće studente državljane Republike Srbije iznosi 78.000,00 dinara. Školarina se može platiti u jednokratnom iznosu prilikom upisa ili u 4 jednake rate. Godišnja školarina za strane državljane iznosi 4.000 evra, u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate.

Mole se kandidati da, zbog skraćivanja vremena zadržavanja na Fakultetu, a imajući u vidu trenutnu epidemiološku situaciju, na vreme nabave neophodni ŠV-20 obrazac i indeks (mogu se nabaviti u skriptarnici u maloj zgradi Fakulteta) i svojeručno ih potpišu. Kandidati ne moraju lično da predaju dokumenta za upis. Radno vreme skriptarnice u ponedeljak i utorak će biti od 8:00 časova.

Svi upisani kandidati dobiće studentske naloge na veb portalu za studente najkasnije 21. oktobra, a u obavezi su da 22. i 23. oktobra prijave predmete koje žele da slušaju preko svojih naloga. U slučaju eventualnih problema sa prijavom predmeta upisani kandidati se mogu obratiti mejlom na upis2020@tmf.bg.ac.rs.

Dodatne  informacije  mogu  se  dobiti  u  Službi  za  nastavno-studentske  poslove  Fakulteta,  ili pozivom na broj telefona 011-3303-605 (osoba za kontakt: Svetlana Vučićević).