Preliminarne rang liste za upis na prvu godinu osnovnih akademskih studija - treći konkursni rok

Vesti o upisu

Preliminarne rang liste za upis na prvu godinu osnovnih akademskih studija u trećem konkursnom roku možete preuzeti ovde. Pravo upisa imaju kandidati kojima je naveden rang na preliminarnim rang listama.

Kandidati mogu podneti primedbu na preliminarnu rang listu u petak 22. septembra u 10:30 časova u Studentskoj službi Fakulteta. Molimo kandidate koji žele da ulože primedbe da prethodno pošalju mejl Komisiji za upis (na upisnakomisija@tmf.bg.ac.rs) u kome će opisati šta je predmet primedbe najkasnije do 20 časova u četvrtak 21. septembra.

Konačne rang liste biće objavljene u petak 22. septembra, a upis realizovan 25. septembra u 9 časova po rasporedu koji će biti objavljen zajedno sa konačnim rang listama.