Obaveštenje za zaposlene i studente TMF o načinu rada u vanrednom stanju

Opšte vestiStudentske vesti

U skladu sa proglašenjem vanrednog stanja i preporukama Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Tehnološko-metalurški fakultet Univerziteta u Beogradu obaveštava zaposlene i studente da se prekidaju svi vidovi nastave (predavanja, eksperimentalne i računska vežbe) koji zahtevaju fizičko prisustvo studenata. Prelazi se na elektronske vidove nastave i komunikacije sa studentima, a nastavnicima, istraživačima i studentima redovno će biti dostavljana uputstva u skladu sa aktuelnim dešavanjima i novim preporukama. Rad službi i nenastavnog osoblja biće organizovan u smanjenom obimu koji će omogućiti funkcionisanje ustanove. Naglašavamo da su u ovom periodu svi obavezni da se pridržavaju preporuka nadležnih organa.