Обавештење за запослене и студенте ТМФ о начину рада у ванредном стању

Опште вестиСтудентске вести

У складу са проглашењем ванредног стања и препорукама Министарства просвете, науке и технолошког развоја Технолошко-металуршки факултет Универзитета у Београду обавештава запослене и студенте да се прекидају сви видови наставе (предавања, експерименталне и рачунска вежбе) који захтевају физичко присуство студената. Прелази се на електронске видове наставе и комуникације са студентима, а наставницима, истраживачима и студентима редовно ће бити достављана упутства у складу са актуелним дешавањима и новим препорукама. Рад служби и ненаставног особља биће организован у смањеном обиму који ће омогућити функционисање установе. Наглашавамо да су у овом периоду сви обавезни да се придржавају препорука надлежних органа.