Plaćena praksa u okviru Pan-European Seal Professional Traineeship programa

Studentske vesti

Centar za transfer tehnologije Univerziteta u Beogradu, kao član Pan-European Seal Professional Traineeship programa, obezbedio je mogućnost studentima koji su završili osnovne ili master studije na Univerzitetu u Beogradu da konkurišu za plaćenu praksu u trajanju od godinu dana u Evropskoj patentnoj organizaciji (European Patent Office, EPO) i Zavodu za intelektualnu svojinu Evropske unije (European Union Intellectual Property Office, EUIPO).

Prijava je otvorena do 25. aprila u podne. Potrebno je dostaviti CV i motivaciono pismo na adresu ctt@rect.bg.ac.rs. Nakon toga, Univerzitet će odabrati najbolje kandidate koji će zatim podneti online prijavu EPO ili EUIPO uz preporuku Univerziteta.

Uslove i detaljnu proceduru prijave možete pronaći na: http://www.ctt.bg.ac.rs/vesti/otvorena-prijava-za-placenu-praksu-pan-european-seal-professional-traineeship-program-preko-centra-za-transfer-tehnologije