Плаћена пракса у оквиру Pan-European Seal Professional Traineeship programa

Студентске вести

Центар за трансфер технологије Универзитета у Београду, као члан Pan-European Seal Professional Traineeship програма, обезбедио је могућност студентима који су завршили основне или мастер студије на Универзитету у Београду да конкуришу за плаћену праксу у трајању од годину дана у Европској патентној организацији (European Patent Office, EPO) и Заводу за интелектуалну својину Европске уније (European Union Intellectual Property Office, EUIPO).

Пријава је отворена до 25. априла у подне. Потребно је доставити ЦВ и мотивационо писмо на адресу ctt@rect.bg.ac.rs. Након тога, Универзитет ће одабрати најбоље кандидате који ће затим поднети онлине пријаву ЕПО или ЕУИПО уз препоруку Универзитета.

Услове и детаљну процедуру пријаве можете пронаћи на: http://www.ctt.bg.ac.rs/vesti/otvorena-prijava-za-placenu-praksu-pan-european-seal-professional-traineeship-program-preko-centra-za-transfer-tehnologije