TMF u medijima i na sajmovima

Članak o saradnji TMF i Hemofarma na polju unapređenja nastave, objavljen u listu "Danas" 29.05.2017. možete pročitati ovde.

Članak o saradnji TMF i Hemofarma na polju unapređenja nastave, objavljen u listu "Informer" 24.05.2017. možete pročitati ovde.

Galerija slika sa Međunarodnog sajma zaštite životne sredine i prirodnih resursa - ECOFAIR i Međunarodnog sajma energetike 2016

Galeriju slika sa Sajma obrazovanja Zvonce 2016 možete pregledati ovde.

Emisija "Šta su sve tehnologije uradile za nas: Devedest godina Tehnološko-metalurškog fakulteta" prikazana je 28. decembra 2015. u 21:00 na II programu RTS. Snimak ove emisije možete pogledati ovde.

Izveštaj sa festivala nauke održanom od 3. do 6. decembra 2015. možete pregledati ovde, a galerija slika sa ovog sajma se nalazi na sledećem linku

Emisiju RTS-a, "Kuća nauke" koja je posvećena Tehnološko metalurškom fakultetu možete pogledati na youtube kanalu RTS klikom na ovaj link .

Izveštaj sa 60. Međunarodnog sajma tehnike i tehničkih dostignuća možete preuzeti ovde

Galeriju slika sa Sajma obrazovanja EDUFAIR 2016 možete pregledati ovde

Galeriju slika sa Međunarodnog sajma zaštite životne sredine i prirodnih resursa - ECOFAIR i  Međunarodnog sajma energetike 2015 možete pregledati ovde

Galeriju slika sa Sajma obrazovanja Zvonce 2015 možete pregledati ovde

Snimak emisije "Šta su sve tehnologije uradile za nas: Devedest godina Tehnološko-metalurškog fakulteta", prikazane 28. decembra 2015. u 21:00 na II programu RTS, možete pogledati ovde.

Seriju članak o uspesima fudbalskog kluba TMF tokom 2013. godine možete, preko portala "NasloviNet" pročitati ovde

Članak o ulozi žena u rukovođenju Univerzitetom u Beogradu, objavljen u listu "Politika" 04.06.2012. možete pročitati ovde.

Članak o dostignućima naše poznate naučnice Gordane Vunjak-Novaković, objavljen ulistu "Politika" 03.03.2012. možete pročitati ovde

Članak o otvaranju Centra za nanotehnologije i funkcionalne materijale na TMF, objavljen na portalu "B92" 11.01.2010. možete pročitati ovde.

Članak o otpadnim vodama kao hrani za biljke, objavljen u listu "Politika"15.06.2009. možete pročitati  ovde.