TMF u medijima i na sajmovima

2023.

Tehnološko metalurški fakultet u Beogradu na Sajmu obrazovanja 2023. Reportažu možete pogledati ovde.

2021.

Video zapis o dodeli priznanja najboljim studentima za Dan Tehnološko-metalurškog fakuleta možete pogledati ovde.

Video prilog o nastupu TMF na XVII sajmu zaštite životne sredine i prirodnih resursa – Eco Fair možete pogledati ovde.

Televizija RAS je emitovala priču o Grupi za biomedicinsko inženjerstvo
pod rukovodstvom prof. Bojane Obradović. Emisiju možete pogledati ovde. (25.10.2021).

Vest o potpisivanju Ugovora o izradi Programa za cirkularnu ekonomiju sa pratećim akcionim planom za period od tri godine, između Ministarstva zaštite životne sredine i Tehnološko-metalurškog fakulteta možete pogledati na portalu "Espreso". (05.07.2021.)

Na portalu dnevnog lista "Novosti" objavljen je članak o Tehnološko-metalurškom fakultetu. (26.05.2021.)

2020.

Na koji način se može rešiti veliki problem usled generisanja ogromne količine tekstilnog otpada, možete saznati iz zanimljivog izlaganja  dr Maje Radetić, red. prof. TMF, u jutarnjem programu. Emisiju možete pogledati ovde. Ovoj temi posvećena je i polusatna emisija Prvog programa Radio Beograda. (06.11.2020)

Veoma interesantno i poučno izlaganje o štetnosti ponovnog korišćenja plastične ambalaže dr Ljubinke Rajaković, red. prof. TMF, u emisiji "TV ordinacija" na prvom programu RTS, možete pogledati ovde. (avgust, 2020)

2018.

U listu "Politika" obljavljen inetervju sa dr Ivankom Popović, drugom ženom na funkciji rektora u istoriji Univerziteta u Beogradu. Intervju možete pročitati ovde.

Članak: "Student u centru pažnje", o aktivnostima TMF na poljima nastave, saradnje sa privredom i međunarodne naučne saradnje, objavljen u listu "Nedeljnik" 29.03.2018. možete pročitati ovde.

Emisija Obrazovno-naučnog programa RTS: "Obrazovno ogledalo, Nanosvet za početnike" I deo i II deo.

2017.

Slike Studenata Tehnološko-metalurškog fakulteta tokom 2017. godine u okviru Formula Student tima „Drumska Strela“

Galerija slika sa 48. Sajama obrazovanja i nastavnih sredstava 2017

Galerija slika sa Međunarodnog sajma zaštite životne sredine i prirodnih resursa - ECOFAIR i Međunarodnog sajma energetike 2017

Galeriju slika sa 61. Međunarodnog sajma tehnike i theničkih dostignuća (UFI) 2017 možete pregledati ovde

Galeriju slika sa Sajma obrazovanja EDUFAIR 2017 možete pregledati ovde

Članak o saradnji TMF i Hemofarma na polju unapređenja nastave, objavljen u listu "Danas" 29.05.2017. možete pročitati ovde.

Članak o saradnji TMF i Hemofarma na polju unapređenja nastave, objavljen u listu "Informer" 24.05.2017. možete pročitati ovde.

2016.

Galerija slika sa Međunarodnog sajma zaštite životne sredine i prirodnih resursa - ECOFAIR i Međunarodnog sajma energetike 2016

Galeriju slika sa Sajma obrazovanja Zvonce 2016 možete pregledati ovde.

Galeriju slika sa Sajma obrazovanja EDUFAIR 2016 možete pregledati ovde

2015.

Emisija "Šta su sve tehnologije uradile za nas: Devedest godina Tehnološko-metalurškog fakulteta" prikazana je 28. decembra 2015. u 21:00 na II programu RTS. Snimak ove emisije možete pogledati ovde.

Izveštaj sa festivala nauke održanom od 3. do 6. decembra 2015. možete pregledati ovde, a galerija slika sa ovog sajma se nalazi na sledećem linku

Emisiju RTS-a, "Kuća nauke" koja je posvećena Tehnološko metalurškom fakultetu možete pogledati na youtube kanalu RTS klikom na ovaj link .

Izveštaj sa 60. Međunarodnog sajma tehnike i tehničkih dostignuća možete preuzeti ovde

Galeriju slika sa Međunarodnog sajma zaštite životne sredine i prirodnih resursa - ECOFAIR i  Međunarodnog sajma energetike 2015 možete pregledati ovde

Galeriju slika sa Sajma obrazovanja Zvonce 2015 možete pregledati ovde

Snimak emisije "Šta su sve tehnologije uradile za nas: Devedest godina Tehnološko-metalurškog fakulteta", prikazane 28. decembra 2015. u 21:00 na II programu RTS, možete pogledati ovde.

2014.

2013.

Seriju članak o uspesima fudbalskog kluba TMF tokom 2013. godine možete, preko portala "NasloviNet" pročitati ovde

2012.

Članak o ulozi žena u rukovođenju Univerzitetom u Beogradu, objavljen u listu "Politika" 04.06.2012. možete pročitati ovde.

Članak o dostignućima naše poznate naučnice Gordane Vunjak-Novaković, objavljen ulistu "Politika" 03.03.2012. možete pročitati ovde

2010.

Članak o otvaranju Centra za nanotehnologije i funkcionalne materijale na TMF, objavljen na portalu "B92" 11.01.2010. možete pročitati ovde.

Članak o otpadnim vodama kao hrani za biljke, objavljen u listu "Politika"15.06.2009. možete pročitati  ovde.