ТМФ у медијима и на сајмовима

2023.

Teхнoлoшкo мeтaлуршки фaкултeт у Бeoгрaду на Сajму oбрaзoвaњa 2023. Репортажу можете погледати овде.

2021.

Видео запис о додели признања најбољим студентима за Дан Технолошко-металуршког факулета можете погледати овде.

Видео прилог о наступу ТМФ на XVII сајму заштите животне средине и природних ресурса – Eco Fair можете погледати овде.

Телевизија РАС је емитовала причу о Групи за биомедицинско инжењерство
под руководством проф. Бојане Обрадовић. Емисију можете погледати овде. (25.10.2021).

Вест о потписивању Уговора о изради Програма за циркуларну економију са пратећим акционим планом за период од три године, између Министарства заштите животне средине и Технолошко-металуршког факултета можете погледати на порталу "Еспресо". (05.07.2021.)

На порталу дневног листа "Новости" објављен је чланак о Технолошко-металуршком факултету. (26.05.2021.)

2020.

На који начин се може решити велики проблем услед генерисања огромне количине текстилног отпада, можете сазнати из занимљивог излагања  др Маје Радетић, ред. проф. ТМФ, у јутарњем програму. Емисију можете погледати овде. Овој теми посвећена је и полусатна емисија Првог програма Радио Београда. (06.11.2020)

Веома интересантно и поучно излагање о штетности поновног коришћења пластичне амбалаже др Љубинке Рајаковић, ред. проф. ТМФ, у емисији "ТВ ординација" на првом програму РТС, можете погледати овде. (август, 2020)

2018.

У листу "Политика" обљављен инетервју са др Иванком Поповић, другом женом на функцији ректора у историји Универзитета у Београду. Интервју можете прочитати овде.

Чланак: "Студент у центру пажње", о активностима ТМФ на пољима наставе, сарадње са привредом и међународне научне сарадње, објављен у листу "Недељник" 29.03.2018. можете прочитати овде.

Емисија Образовно-научног програма РТС: "Образовно огледало, Наносвет за почетнике" I део и II део.

2017.

Слике Студената Технолошко-металуршког факултета током 2017. године у оквиру Формула Студент тима „Друмска Стрела“

Галерија слика са 48. Сајама образовања и наставних средстава 2017

Галеријa слика са Међународног сајма заштите животне средине и природних ресурса - ECOFAIR и Међународног сајма енергетике 2017

Галерију слика са 61. Међународног сајма технике и тхеничких достигнућа (UFI) 2017 можете прегледати овде

Галерију слика са Сајма образовања EDUFAIR 2017 можете прегледати овде

Чланак о сарадњи ТМФ и Хемофарма на пољу унапређења наставе, објављен у листу "Данас" 29.05.2017. можете прочитати овде.

Чланак о сарадњи ТМФ и Хемофарма на пољу унапређења наставе, објављен у листу "Информер" 24.05.2017. можете прочитати овде.

2016.

Галеријa слика са Међународног сајма заштите животне средине и природних ресурса - ECOFAIR и Међународног сајма енергетике 2016

Галерију слика са Сајма образовања Звонце 2016 можете прегледати овде.

Галерију слика са Сајма образовања EDUFAIR 2016 можете прегледати овде

2015.

Емисија "Шта су све технологије урадиле за нас: Деведест година Технолошко-металуршког факултета" приказана је 28. децембра 2015. у 21:00 на II програму РТС. Снимак ове емисије можете погледати овде.

Извештај са фестивала науке одржаном од 3. до 6. децембра 2015. можете прегледати овде, а галерија слика са овог сајма се налази на следећем линку

Емисију РТС-а, "Кућа науке" која је посвећена Технолошко металуршком факултету можете погледати на youtube каналу РТС кликом на овај линк .

Извештај са 60. Међународног сајма технике и техничких достигнућа можете преузети овде

Галерију слика са Међународног сајма заштите животне средине и природних ресурса - ECOFAIR и  Међународног сајма енергетике 2015 можете прегледати овде

Галерију слика са Сајма образовања Звонце 2015 можете прегледати овде

Снимак емисије "Шта су све технологије урадиле за нас: Деведест година Технолошко-металуршког факултета", приказане 28. децембра 2015. у 21:00 на II програму РТС, можете погледати овде.

2014.

2013.

Серију чланак о успесима фудбалског клуба ТМФ током 2013. године можете, преко портала "НасловиНет" прочитати овде

2012.

Чланак о улози жена у руковођењу Универзитетом у Београду, објављен у листу "Политика" 04.06.2012. можете прочитати овде.

Чланак о достигнућима наше познате научнице Гордане Вуњак-Новаковић, објављен улисту "Политика" 03.03.2012. можете прочитати овде

2010.

Чланак о отварању Центра за нанотехнологије и функционалне материјале на ТМФ, објављен на порталу "Б92" 11.01.2010. можете прочитати овде.

Чланак о отпадним водама као храни за биљке, објављен у листу "Политика"15.06.2009. можете прочитати  овде.