Познати финалисти треће Технолошке студије случаја – Tech Case Study 2021!

Опште вестиСтудентске вести

Овогодишње полуфинале Технолошке студије случаја „Tech Case Study 2021” нам је донело бројна решења средњошколских тимова за смањење емисије лако испарљивих једињења у процесу производње амбалаже у прехрамбеној индустрији. Прелиминарна решења су била иновативна, маштовита и сложена и није било лако изабрати 10 тимова који ће се надметати у финалу:

1. АПЕКС
2. Серотонин
3. MTA
4. 5a
5. Практикал солушнс груп
6. Одржива будућност
7. Ековеј
8. Зеро
9. Цијентификос
10. Шредингерове мачке

Свим учесницима полуфинала честитамо јер су показали и завидно знање и креативност, а финалистима желимо пуно успеха у финалу!

Финале ће бити одржано 12.5.2021. године са почетком у 11 часова у свечаној сали Технолошко металуршког факултета, према агенди.

Због епидемиолошких мера, биће ограничен број места у свечаној сали факултета, али ће сви заинтересовани моћи да прате финале Технолошке студије случаја онлајн путем стрима на Jутјуб каналу Технолошко-металуршки факултет УБ. У оквиру стрима ће бити омогућено онлине гласање како би публика могла да подржи своје фаворите, а гласови публике ће се узети у обзир приликом доделе награда.

Свим тимовима желимо пуно среће и радујемо се сусрету у финалу „Tech case study 2021“!