Poznati finalisti treće Tehnološke studije slučaja – Tech Case Study 2021!

Opšte vestiStudentske vesti

Ovogodišnje polufinale Tehnološke studije slučaja „Tech Case Study 2021” nam je donelo brojna rešenja srednjoškolskih timova za smanjenje emisije lako isparljivih jedinjenja u procesu proizvodnje ambalaže u prehrambenoj industriji. Preliminarna rešenja su bila inovativna, maštovita i složena i nije bilo lako izabrati 10 timova koji će se nadmetati u finalu:

1. APEKS
2. Serotonin
3. MTA
4. 5a
5. Praktikal solušns grup
6. Održiva budućnost
7. Ekovej
8. Zero
9. Cijentifikos
10. Šredingerove mačke

Svim učesnicima polufinala čestitamo jer su pokazali i zavidno znanje i kreativnost, a finalistima želimo puno uspeha u finalu!

Finale će biti održano 12.5.2021. godine sa početkom u 11 časova u svečanoj sali Tehnološko metalurškog fakulteta, prema agendi.

Zbog epidemioloških mera, biće ograničen broj mesta u svečanoj sali fakulteta, ali će svi zainteresovani moći da prate finale Tehnološke studije slučaja onlajn putem strima na Jutjub kanalu Tehnološko-metalurški fakultet UB. U okviru strima će biti omogućeno online glasanje kako bi publika mogla da podrži svoje favorite, a glasovi publike će se uzeti u obzir prilikom dodele nagrada.

Svim timovima želimo puno sreće i radujemo se susretu u finalu „Tech case study 2021“!