Технолошка студија случаја „Tech case study 2020“

Опште вестиСтудентске вести

Технолошко-металуршки факултет Универзитета у Београду другу годину заредом организуjе Технолошку студију случаја „Tech case study 2020“ уз подршку Министарства просвете, науке и технолошког развоjа, Центра за чистиjу производњу Србиjе и проjекта „IED Srbija“.  Такмичење jе осмишљено тако да ученицима завршних година средњих школа приближи  посао технолога и тестира њихове инжењерске вештине кроз реалан проблем из области одрживог развоjа.

ПРОПОЗИЦИЈЕ ТАКМИЧЕЊА

• Право на приjаву имаjу тимови из свих средњих школа, истраживачке станице Петница и Центара за таленте на териториjи Републике Србиjе
  • Максималан броj тимова из школе/станице/центра jе четири тима
  • Тимови се састоjе од по три до четири ученика завршних година средњих школа (III и IV година)
  • Пожељно jе да сваки тим има свог ментора (професора) коjи има искључиво саветодавну улогу и не може учествовати у решавању студиjе случаjа
  • Уколико тим нема свог ментора, организатор додељуjе ментора (волонтера-студента Технолошко-металуршког факултета) коjи такође има искључиво саветодавну улогу

Детаљније информације везане за такмичење се могу наћи у документу, а формулар за пријаву је доступан на линку:

За више информациjа контактираjте нас путем електронске поште нa pr@spmtf.rs или на броj телефона 062/260298.