Познати финалисти пете Технолошке студије случаја!

Опште вести

У овогодишње финале пете Технолошке студије случаја „Tech Case Study 2023“ се пласирало 5 средњошколских тимова са најбољим предлозима решења за хватање угљеник (IV) оксида из ваздуха. Ученици су показали велику креативност и способност да сагледају различите аспекте изложеног проблема и жирију није било ни мало лако да одабере финалисте. Финалисти ће имати прилику да додатно разраде своја решења у смислу предложених технологија и реализације и презентује их у финалу, 29.11.2023. године од 12 часова на Технолошко-металуршком факултету.

Пет тимова који су се пласирали у финале су:
1.    ПБГ технолози
2.    Фармацеути
3.    Петрови технолози
4.    Одрживо развијени
5.    Дојч

Предвиђене су вредне награде Технолошко-металуршког факултета за тимове који освоје прва три места, а све финалисте очекују поклони у сарадњи са пројектом ИЕД Србија. Тимови који учествују у финалу ће све потребне информације везано за организацију добити електронском поштом.

Честитамо свим учесницима, а посебно финалистима и радујемо се сусрету у финалу „Tech Case Study 2023“ или у клупама ТМФ-а у наредној школској години.