Полуфинале Прве технолошке студије случаја „Tech case study 2019“

Опште вести

Студентски парламент Технолошко-металуршког факултета Универзитета у Београду, заједно са професорима и истраживачима факултета, а уз подршку Министарства просвете, науке и технолошког развоја организовао је ове године Прву технолошку студија случаја „Tech case study 2019“.

„Tech case study 2019“ је кроз два полуфинала 20.04.2019. године окупила преко 100 средњошколаца из целе Србије који су имали прилику да се упознају са послом технолога и да се опробају у инжењерским вештинама кроз реалан проблем. Своја решења је послало 27 тимова са 3-4 члана, а због изузетног квалитета пристиглих предлога стручни жири је уместо предвиђених 10 одабрао 12 тимова који ће се надметати у Финалу, 07.05.2019. године на Технолошко-металуршком факултету.

Дванаест тимова који су се пласирали у финале су:
1.    Аква пурификата (Aqua purificata)
2.    Шећерлеме
3.    Н.А.Ј
4.    4. Гимназија
5.    Фениx (Fenix)
6.    Еко тим
7.    Трофазна мачка
8.    Алхемичари
9.    Албатрос
10.    Тех Инсајдер (Tech Insider)
11.    Идеја
12.    5а

Због мале бодовне разлике одлуком жирија коначан број тимова је 12! Табелу са бодовима можете погледати овде.
Честитамо свима и радујемо се сусрету у Финалу „Tech case study 2019“ или у клупама ТМФ-а у наредној школској години!