LXVIII годишња национална конференција ЕТРАН 2024 и 11. међународна конференција IcETRAN 2024 Ниш, 3 ‐ 6. јун, 2024.

ДРУГО ОБАВЕШТЕЊЕ

ПРИЈЕМ РАДОВА
За Kонференције ЕТРАН и IcETRAN могу се поднети искључиво радови који садрже оригиналне теоријске или практичне резултате истраживања, резултате примене теоријских метода у решавању конкретних инжењерских проблема и приказе практичних решења или уређаја. Прихватају се искључиво радови који нису претходно саопштени, објављени или на неки други начин приказани. Поред радова у тематици постојећих стручних секција Друштва за ЕТРАН аутори се позивају да пријаве и радове посвећене образовању у областима које покривају секције.
Позивају се аутори да подносе радове из области нанонаука и нанотехнологија за 16. годишњу радионицу наноЕТРАН која ће и ове године бити одржана у оквиру секције за Микроелектронику и оптоелектронику (МО). Посебно се позивају и биће стимулисани студенти редовних студија да поднесу радове који ће бити размотрени за презентацију на посебној студентској секцији.

Детаљне информације можете погледати овде