Коначне ранг листе за упис на докторске академскe студијe - други конкурсни рок

Вести о упису

Коначне ранг листе кандидата за докторске академске студије у школској 2022/2023. години можете преузети овде.

Упис кандидата ће се обавити у четвртак 10.11. на основу позиције на коначним ранг листама по студијским програмима, а по следећем распореду:

• Биохемијско инжењерство и биотехнологија, ранг 1-3, 10:00-10:30,
  • Инжењерство заштите животне средине, ранг 1-2, 10:30-10:50,
  • Хемијско инжењерство, ранг 1, 10:50-11:00.

У случају да се кандидат не појави на почетку термина, сматраће се да је одустао и Факултет ће уписати првог следећег рангираног кандидата на његово место.

Кандидати су у обавези да донесу следећу документацију коју су у електронској форми предали током пријаве на конкурс:

1. пријавни лист (потписан),
  2. доказ о уплати накнаде за пријаву на конкурс,
  3. потписану изјаву којом овлашћују Факултет и Универзитет да лични подаци могу да буду унети у електронску базу,
  4. потписану изјаву да нису били на буџету на нивоу студија на који конкуришу (у случају да су претходни ниво студија завршили пре 2021/2022. године),
  5. доказе о објављеним научним радовима.

Кандидати су такође у обавези да доставе:

1. оверене фотокопије диплома или уверења о завршеним студијама на претходним нивоима студија,
  2. оверене фотокопије додатака дипломе или уверења о положеним испитима и потврда о средњој оцени са претходних нивоа,
  3. један образац ШВ-20,
  4. индекс,
  5. две фотографије формата 4,5 x 3,5 cm,
  6. доказ о уплати накнаде за Центар за развој каријере - 100,00 динара на рачун 840-1441666-69, позив на број 80200, сврха уплате: за Центар за развој каријере, прималац: ТМФ Београд, Карнегијева 4
  7. доказ о уплати осигурања - 500,00 динара на рачун 840-1441666-69, позив на број 300, сврха уплате: осигурање студената, прималац: ТМФ Београд, Карнегијева 4
  8. доказ о уплати прве рате школарине за студенте који плаћају школарину (самофинансирајуће студенте) на рачун 840-1441666-69, позив на број 62400, сврха уплате: прва рата школарине, прималац: ТМФ Београд, Карнегијева 4 - кандидати који су запослени на ТМФ или ИЦ ТМФ, као и стипендисти Министарства просвете, науке и технолошког развоја доносе фотокопију Уговора о раду, ради умањења износа школарине
  9. кандидати који имају страну високошколску исправу предају и Решење о признавању високошколске исправе.

Годишња школарина за студијске програме на српском језику износи 114.000,00 динара, односно 76.000,00 динара за студенте који плаћају умањени износ школарине. Школарина се може платити у једнократном износу приликом уписа или у 4 једнаке рате. Годишња школарина за студијске програме на енглеском језику износи 10.000 евра, у динарској противвредности на дан уплате.

Моле се кандидати да на време набаве неопходни ШВ-20 образац и индекс. Кандидати не морају лично да предају документа за упис.

Сви уписани кандидати добиће студентске налоге на веб порталу за студенте најкасније до 11. новембра, а у обавези су да од 11. новембра до 18. новембра пријаве предмете које желе да слушају преко својих налога. Списак пријављених предмета преузет са студентског портала и потписан од стране предложеног ментора неопходно је у штампаној верзији накнадно доставити студентској служби при преузимању индекса.