Коначне ранг листе за упис на мастер академскe студијe - први конкурсни рок

Вести о упису

Коначне ранг листе кандидата за мастер академске студије у школској 2021/2022. години можете преузети овде.

Упис кандидата ће се обавити у уторак 12.10. и среду 13.10. на основу позиције на коначним ранг листама по студијским програмима, а по распореду који се може преузети овде. У случају да се кандидат не појави на време, сматраће се да је одустао и Факултет ће уписати првог следећег рангираног кандидата на његово место.

Кандидати су у обавези да донесу следећу документацију коју су у електронској форми предали током пријаве на конкурс:

1. пријавни лист са електронске пријаве (потписан),
  2. доказ о уплати накнаде за пријаву на конкурс,
  3. потписану изјаву којом овлашћују Факултет и Универзитет да лични подаци могу да буду унети у електронску базу,
  4. потписану изјаву да нису били на буџету на нивоу студија на који конкуришу (у случају да су претходни ниво студија завршили пре 2020/2021. године).

Кандидати су такође у обавези да доставе:

1. оверену фотокопију дипломе или уверења о завршеним студијама на претходном нивоу студија,
  2. оверену фотокопију додатка дипломе или уверења о положеним испитима и потврде о средњој оцени са претходног нивоа,
  3. један образац ШВ-20,
  4. индекс,
  5. две фотографије формата 4,5 x 3,5 cm,
  6. доказ о уплати накнаде за Центар за развој каријере - 100,00 динара на рачун 840-1441666-69, позив на број 80200, сврха уплате: за Центар за развој каријере, прималац: ТМФ Београд, Карнегијева 4
  7. доказ о уплати осигурања - 300,00 динара на рачун 840-1441666-69, позив на број 300, сврха уплате: осигурање студената, прималац: ТМФ Београд, Карнегијева 4
  8. доказ о уплати прве рате школарине за студенте који плаћају школарину (самофинансирајуће студенте) на рачун 840-1441666-69, позив на број 73100, сврха уплате: прва рата школарине, прималац: ТМФ Београд, Карнегијева 4.

Годишња школарина за самофинансирајуће студенте који наставу похађају на српском језику износи 78.000,00 динара. Школарина се може платити у једнократном износу приликом уписа или у 4 једнаке рате. Годишња школарина за студенте који наставу похађају на енглеском језику износи 4.000 евра, у динарској противвредности на дан уплате.

Моле се кандидати да на време набаве неопходни ШВ-20 образац и индекс (могу се набавити у скриптарници у малој згради Факултета) и својеручно их потпишу. Кандидати не морају лично да предају документа за упис.

Сви уписани кандидати добиће студентске налоге на веб порталу за студенте најкасније 15. октобра, а у обавези су да од 15. до 19. октобра пријаве предмете које желе да слушају преко својих налога. У случају евентуалних проблема са пријавом предмета уписани кандидати се могу обратити мејлом на upis@tmf.bg.ac.rs.