Навигација

Технолошко-металуршки факултет домаћин Републичког такмичења из хемије за ученике средњих школа

Опште вестиСтудентске вести

Технолошко-металуршки факултет Универзитета у Београду уз подршку Министарства просвете, Српског хемијског друштва и Хемијског факултета Универзитета у Београду од 15. до 17. маја 2026. године организује Републичко такмичење из хемије за ученике средњих школа.

Позивају се сви заинтересовани да присуствују Свечаном отварању такмичења у петак, 15. маја, у 19 ч у Великом амфитеатру Факултета. Проглашење победника и додела награда одржаће се у недељу, 17. маја у 15:30 ч у Великом амфитеатру Факултета.

Додатне информације се могу наћи на https://www.shd.org.rs/takmicenja/srednje-skole/.