Pozivamo vas na prezentaciju kompanije Mei Ta Europe i predavanje o materijalima u auto industriji

Studentske vesti

Prezentacija kompanije Mei Ta i predavanje o materijalima u auto industriji

Pozivamo vas na prezentaciju „Analize kvarova i nedostataka: istraga Šerloka Holmsa“ koja će biti organizovana u saradnji sa kompanijom Mei Ta Europe u petak, 2. decembra 2022. godine, u svečanoj sali, na trećem spratu, Tehnološko-metalurškog fakulteta, u 12:00h.

Michel Millot, direktor za globalne materijale u kompaniji Mei Ta Europe, govoricće o proizvodnji, izboru i upotrebi materijala i o njihovoj analizi i poboljšanju. Prezentacija je na engleskom jeziku.

Nakon predavanja imaćete priliku da čujete osnovne informacije o kompaniji, uslovima rada, otvorenim konkursima za posao i zato molimo studente koji su zaintersovani da donesu svoje radne biografije.

Mei Ta je tajvanska grupacija koja se već 45 godina bavi proizvodnjom kućišta turbina i izduvnih grana za eminentne proizvođače automobila poput Mercedesa, Poršea, Audija, Tojote i u Srbiji trenutno ima oko 3000 zaposlenih.