Termini za podnošenje dokumentacije - prvi dodatni upisni rok

Vesti o upisu

Kandidati sa rednim brojevima prijava od 1 do 30 koji su se u prvom dodatnom upisnom roku prijavili preko aplikacije za veb prijavu neophodnu dokumentaciju podnose u studentskoj službi Fakulteta u utorak 12. jula u 10 časova.

Rok za prijavu na prvi dodatni konkursni rok produžava se do utorka 12. jula u 10 časova. Svi kandidati koji budu popunili veb prijavu do isteka roka moći će da podnesu dokumentaciju u dodatnom terminu u utorak 12. jula u 10:30 časova.

Podsećamo kandidate da je spisak neophodne dokumentacije moguće pogledati na stranici Upis na osnovne akademske studije. Dodatno u prvom dodatnom konkursnom roku neophodno je obezbediti i potvrdu o rezultatima prijemnog ispita sa drugog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Odgovori na često postavljena pitanja mogu se naći na sledećem linku. Sva dodatna pitanja u vezi sa upisom mogu se poslati na upisnakomisija@tmf.bg.ac.rs.