Zum kafica - 45 minuta o razvojnom putu inovatora - kako studenti mogu postati inovatori

Studentske vesti

Ako želite da razvijete karijeru u oblasti inovacija koje rade na rešavanju gorućih problema u ekonomiji, društvu, ekologiji i zdravstvu i čujete koje se prilike u narednom periodu otvaraju za vas, 13. jula u 12 časova organizujemo novu Zum kaficu za vas!

Prijavite se putem ovog  linka http://skr.rs/z4Zn  i saznajte sve o prilikama za studente u okviru projekta Circle U.:

- o studentskom takmičenju Circle U. Challenge

- o razvoju i unapređenju preduzetničkog načina mišljenja i veština studenata i studentkinja Univerziteta u Beogradu

- mogućnostima saradnje sa studentima i profesorima univerziteta Oslo, Luven, King's, Paris, Arhus, Humbolt.

- o učešću u ženskoj akademskoj preduzetničkoj mreži u okviru Circle U. Alijanse.

U gostima nam je Melina Kalagasidis Krušić, profesor na Tehnološko-metalurškom fakultetu, prodekan za kadrove. Prof. dr Melina je vođa radnog paketa u okviru projekta Circle U koji se bavi studentima i razvoju preduzetničkog načina mišljenja i veština studenata i studentkinja, a takođe je i koosnivač start-ap kompanije DrNajt.

Zum kafica – 45 minuta sa … “ predstavlja onlajn format programa karijernog vođenja i savetovanja mladih, koji smo razvili u Centru za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu, u želji da ostanemo dostupni (i na daljinu) svojim starim i novim korisnicima.