Koordinator Info centra – Poziv za angažovanje eksperta u oblasti integrisanog sprečavanja i kontrole zagađivanja životne sredine...

Opšte vesti

Centar za čistiju proizvodnju Tehnološko - metalurškog fakulteta, Univerziteta u Beogradu, raspisuje konkurs za eksperta na projektu “Zelena tranzicija – Implementacija Direktive o industrijskim emisijama u Srbiji u periodu 2021-2025. godine”. Projekat se realizuje u saradnji sa Ministarstvom zaštite životne sredine Republike Srbije, a uz finansijsku pomoć Švedske agencije za međunarodni razvoj i saradnju preko Ambasade Švedske u Beogradu.

Pozicija na projektu: Koordinator Info centra

Napomena: Pozicija podrazumeva puno radno vreme na određeni period od 36 meseci.

Ključne odgovornosti:

- Izrada plana komunikacije i praćenje njegovog sprovođenja;

- Prikupljanje informacija i novosti na teme kao što su IED, primena BAT i zelena tranzicija, nove direktive, propisi i tehnički standardi u EU i Srbiji; analiza materijala i priprema za distribuciju;

- Koordinacija projektnih aktivnosti kao što je priprema informativnih materijala, tehničkih priručnika, video materijala i drugo;

-  Podrška u organizaciji konferencija, okruglih stolova, radionica i drugih događaja.

Uslovi:

- Univerzitetska diploma iz oblasti tehničkih nauka, upravljanja životnom sredinom ili srodnih fakulteta;

- Tečno znanje engleskog jezika;

- Najmanje 5 godina profesionalnog iskustva u poslovima zaštite životne sredine;

- Relevantno profesionalno iskustvo u oblasti komunikacija na projektima finansiranim od strane EU ili drugih donatora;

- Profesionalno iskustvo u oblasti zaštite životne sredine na projektima finansiranim od strane EU ili drugih donatora.

Opis zaduženja za navedenu poziciju dostupan je ovde.

Rok za prijavu je 15. decembar 2021. godine.

Zainteresovani kandidati treba da dostave svoju biografiju na engleskom jeziku, na e-mail: ippc@tmf.bg.ac.rs

Biografija treba da bude pripremljena u sledećem formatu: CV format

Po završetku prijavnog roka biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor i oni će biti u obavezi da dostave dokaze o navedenim referencama i obrazovanju. Svim ostalim kandidatima se zahvaljujemo na interesovanju.

U slučaju nekih nepravilnosti, korupcije ili sličnog ponašanja prijave će biti odbijene i konkurs poništen.