Treći konkursni rok za upis na osnovne akademske studije - školska 2021/2022. godina

Vesti o upisu

Na osnovu Konkursa koji je raspisao Univerzitet u Beogradu, Tehnološko-metalurški fakultet u prvu godinu osnovnih akademskih studija u školskoj 2021/2022. godini u trećem konkursnom roku upisuje studente na sledeća raspoloživa mesta na studijskim programima:

• Hemijsko inženjerstvo - 43 budžetskih,
  • Biohemijsko inženjerstvo i biotehnologija - 3 budžetska,
  • Inženjerstvo zaštite životne sredine - 27 budžetskih,
  • Inženjerstvo materijala - 12 budžetskih i 1 samofinansirajuće,
  • Metalurško inženjerstvo - 12 budžetskih i 1 samofinansirajuće.

Pravila konkursa, načini prijavljivanja i rangiranja i iznos školarine mogu se pronaći na stranici upisa na osnovne akademske studije.

Veb prijava kandidata biće moguća u periodu od 00:01 časova 17. septembra do 23:59 časova 18. septembra. Prijem dokumentacije kandidata biće organizovan 21. septembra, dok će tačni termini biti objavljeni na sajtu Fakulteta 20. septembra.

Prijemni ispit biće organizovan 22. septembra u 10 časova (hemija, fizika ili matematika) u sali 5-6.

Preliminarne rang liste biće objavljene 22. septembra do 18 časova. Primedbe na preliminarnu rang listu biće moguće podneti 24. septembra u 10 časova, a konačne rang liste biće objavljene istog dana do 18 časova.

Upis kandidata po studijskim programima na osnovu konačnih rang lista biće realizovan u ponedeljak 27. septembra.

Pitanja u vezi sa upisom mogu se poslati Komisiji za upis na mejl: upisnakomisija@tmf.bg.ac.rs.