Termini za podnošenje dokumentacije

Vesti o upisu

Kandidati koji su se prijavili preko aplikacije za veb prijavu neophodnu dokumentaciju podnose u studentskoj službi Fakulteta prema sledećem rasporedu:

Termini za podnošenje dokumentacije

Pri ulasku u zgradu Fakulteta, svi kandidati su u obavezi da se jave portiru, kao i da stave zaštitnu masku. Na ulasku u zgradu meri se temperatura kandidata i vrši se obavezna deiznfekcija ruku i obuće.

Kandidati koji iz opravdanih razloga nisu u mogućnosti da dođu u zakazanom terminu u obavezi su da pošalju mejl na vebprijava2020@tmf.bg.ac.rs do srede 24. juna u 10 časova, nakon čega će dobiti obaveštenje o terminu naknadnog dolaska.

Kandidati koji su zakasnili sa veb prijavom mogu izvršiti naknadnu prijavu u prostorijama Fakulteta u petak 26. juna od 10 do 12 časova. Ovi kandidati su u obavezi da najave svoj dolazak slanjem mejla na vebprijava2020@tmf.bg.ac.rs.

Podsećamo kandidate da je spisak neophodne dokumentacije moguće pogledati na stranici Upis na osnovne akademske studije.