SVEČANA DODELA DIPLOMA

Studentske vesti

SVEČANA DODELA DIPLOMA 28.09.2016.godine u 11 časova u Velikom amfiteatru (za studente koji su diplomirali u periodu od 22.08. do 30.09.2015. godine)

Spiskove studenata koji će diplomu primiti 28.09.2016. godine možete pogledati ovde

Letnja škola na Univerzitetu u Mariboru

Studentske vesti

Letnja škola na Univerzitetu u Mariboru održaće se u periodu od 25.06. do 08.07.2017. godine i namenjena je master i PhD studentima iz svih oblasti.  Informacije o programu letnje škole možete da pogledate na sledećem linku: http://summer.outoftheb...

Plaćena praksa u okviru Pan-European Seal Professional Traineeship programa

Studentske vesti

Centar za transfer tehnologije Univerziteta u Beogradu, kao član Pan-European Seal Professional Traineeship programa, obezbedio je mogućnost studentima koji su završili osnovne ili master studije na Univerzitetu u Beogradu da konkurišu za plaćenu praksu u trajanju od godinu dana u Evropskoj patentnoj organizaciji (European Patent Office, EPO) i Zavodu za intelektualnu svojinu Evropske unije (European Union Intellectual Property Office, EUIPO).

Kompanija Nodular zapošljava četiri metalurga

Studentske vesti

Kompanija NODULAR d.o.o. (www.nodular.rs) se bavi proizvodnjom i prodajom proizvoda od sivog i nodularnog liva.

U našem programu nalaze se kanalizacioni, telefonski i vodovodni poklopci, kanalske i linijske rešetke, kanalska armatura i pribor, livene klupe i postolja za stolove, kaminski program. Zbog povećanog obima proizvodnje, želimo da proširimo naš tim i zbog toga su nam potrebni kandidati. Oglas za posao možete preuzeti ovde